Skip to main content

Dėl mūsų Steady puslapio

Sveiki, NARA palaikytojai,

Jums rašo Karolis, vienas nara.lt (Opens in a new window) redaktorių ir autorių. Šį laišką siunčiu mūsų Steady puslapio nariams. Labai ačiū, kad per jį palaikote NARA žurnalistiką. Mes laikomės ir dirbame toliau kaip nevyriausybinė nepelno organizacija, ir su jūsų pagalba kuriame žurnalistiką, kurios mums Lietuvoje trūksta. Pats sausį grįžau iš Niujorko baigęs žurnalistikos magistro studijas Niujorko universitete, noriu Naroje pritaikyti tai, ką išmokau ten.

Išėję iš Patreono dėl jų pozicijos Ukrainos atžvilgiu, mes kvietėme skaitytojus ir klausytojus prisijungti į dvi platformas – Contribee arba Steady. Matėme, kad dauguma žmonių nuėjo į Contribee, ir palaikyti abi platformas tapo sudėtinga. Tad norėjau paprašyti jūsų: galbūt sutiktumėte savo finansinę paramą Narai perkelti į Contribee? Tuomet visą darbą sukoncentruotume ten, o Steady puslapį ilgainiui uždarytume. Mūsų contribee adresas yra: https://contribee.com/nara (Opens in a new window)

Kitas dalykas – matau, kad ne visi jūs esate mūsų klausytojų feisbuko grupėje. Ten dalinamės vidine informacija ir bendraujame vieni su kitais. Mielai jus ten pamatytume. Kviečiu prisijungti per šią nuorodą (Opens in a new window). Nuoroda veiks dvi dienas. 

Paskutinis dalykas: norėtume jums nusiųsti NARA atviruką už šį extra darbą. Jeigu sutinkate pasidalinti adresu – atrašykite jį į šį laišką.

Ramios nakties ir stiprybės karo naujienų akivaizdoje.

PS čia (Opens in a new window) yra mūsų naujausias epizodas – karo Ukrainoje metinių aptarimas.

Iki,

Karolis

Only members who support NARA can read and write comments on this post.